. پکیج نیتروژن ساز
کمپرسور - کمپرسور اسکرو - کمپرسور پیستونی - بلوئر - مخازن هوای فشرده - شیرهای اتوماتیک - خشک کن - پایپینگ - کمپرسورها - میکروفیلتر - تله آبگیر- اسکرو 
ROTORCOMP
jab-Becker
boge
compair
friulair
ultrafilter


گالری

ISO

کمپرسورخانه

کاتالوگ
 

پكيج نيتروژن ساز

 پکیج کامل تولید نیتروژن شامل کمپرسور ، درایر ، فیلترها  ، مخزن و دستگاههای  تولید نیتروژن(Nitrogen Generator)   می باشد

شرکت هوا تجهیز پیشرو سازنده کمپرسور ، درایر و سایر تجهیزات هوای فشرده بوده و همچنین وارد کننده دستگاه تولید نیتروژن (Nitrogen Generator) از کمپانیهای زیر می باشد .

DOMNICK HUNTER - OXYMAT - CARBOTECH

هوای فشرده تولیدی توسط فیلترها و درایر فرآوری شده  و با حذف آب ، روغن و آب آماده ورود به دستگاه (Nitrogen Generator) می گردد .

دستگاه نیتروژن ساز دارای دو برج یا  بستر می باشد که مواد کربن مولکولارسیو در آنها قرار داده شده است و می تواند بصورت مستمر نیتروژن را تا درجه خلوص بسیار بالا ( 999/99 % ) تولید نماید .

نیتروژن خروجی از دستگاه Nitrogen Generator می تواند ذخیره گرددو یا در محیط مورد نظر مصرف شود .

امروزه نیتروژن دارای کاربردهای فراوان در صنعت بوده و در  آزمایشگاهها ، صنایع دارویی ، بیمارستانی ، تزریق پلاستیک ، مواد غذایی ، نگهداری و انبار کردن خشکبار و انبار کردن میوه و ... بکار گرفتن آن الزامی بوده و کیفیت را تضمین می نماید و بدون آن امکان بهره برداری و تولید وجود ندارد .

شرکت هوا تجهیز پیشرو با بهره مندی از کادر مهندسین مجرب  خود و با تکیه بر تجارب ارزشمند و برخورداری از تکنولوژی روز این صنعت آمادگی کامل دارد تا در زمینه تامین تجهیزات ، مشاوره و نصب و راه اندازی سیستم های کامل تولید نیتروژن به شرکتهای تولیدی فوق الذکر خدمات لازم را ارائه کرده و در سرویس و خدمات پس از فروش نیز آنها را همراهی نماید .
 
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت هوا تجهیز پیشرو می باشد. ©