. درباره ما
کمپرسور - کمپرسور اسکرو - کمپرسور پیستونی - بلوئر - مخازن هوای فشرده - شیرهای اتوماتیک - خشک کن - پایپینگ - کمپرسورها - میکروفیلتر - تله آبگیر- اسکرو
   
ROTORCOMP
jab-Becker
boge
compair
friulair
ultrafilter


گالری

ISO

کمپرسورخانه

کاتالوگ


بنام صانع

ما بر این باوریم که رمز موفقیت و رشد روز افزون ما مرهون کسب جدیدترین دانش فنی تخصصی و پیشرفته ترین فن آوری های جهان می باشد .

شرکت فنی و مهندسی هوا تجهیز پیشرو ( سهامی خاص ) با بهره گیری از تجربیات و سوابق چندین ساله مدیران و کادر مجرب تاکنون مفتخر به عقد قرارداد و همکاری با شرکتهای تولیدی – کارخانجات معتبر نسبت به تامین کلیه نیازهای صنایع در زمینه خط تولید و تصفیه هوای فشرده در کمترین زمان و بهترین کیفیت با  تکنولوژی پیشرفته گردیده است .

 اعتقاد راسخ ما اجرای کامل تعهدات مان  به مشتری است و در این راستا کوشش می کنیم بطور مداوم کارایی خود را افزایش دهیم و به شمار مشتریانی که از تولیدات و خدمات ما بهره می گیرند و رضایت کامل دارند بیفزاییم . پشتوانه تعهدات ما برای کسب رضایت مشتری کیفیت تثبیت شده و اعتبار تولیدات شرکت هوا تجهیز پیشرو می باشد .

ارائه مشاوره دقیق :

هوای فشرده نیاز اجتناب ناپذیر و محرک چرخهای تولید شده بوده  و توقف جریان هوای فشرده به منزله توقف پروسه تولید می باشد لهذا انتخاب کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده با کیفیت مطلوب و راندمان بالا ضامن تولید پیوسته خواهد بود و ما شما را در انتخاب مناسبترین ظرفیت و نوع تجهیزات با مشاوه رایگان یاری خواهیم داد .

تماس با ما محصولاتکلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت هوا تجهیز پیشرو می باشد. ©